Jedinstvo na Noći muzeja 2017!

ponedjeljak, 23. siječnja 2017.
Jedinstvo na Noći muzeja 2017!

Jedinstvo na Noći muzeja!

U siječnju seriju nastupa nastavili smo laganim ritmom na kruzerima, a završavamo sa dva nastupa našeg orkestra na Noći muzeja 2017., petak 27.siječnja u Etnografskom muzeju Split. To će ujedno biti i premijerni nastup Jedinstva na ovoj tradicionalnoj manifestaciji koja se održava već dvanaestu godinu zaredom.
Ovogodišnja tema manifestacije je Glazba i glazbeni velikani i njihov utjecaj na društvo, kojom se želi ukazati na važnost prikupljanja,  očuvanja i prezentiranja najširoj javnosti,  materijalne i nematerijalne kulturne baštine, koju brojni muzeji i druge ustanove baštine u svojim zbirkama, ali i iznimnog utjecaja koji je imala glazba i glazbeni stvaraoci kroz povijest do najsuvremenijeg doba. Naša prva, ali sigurni smo ne i posljednja Noć muzeja.

Raspored nastupa Jedinstva za 1. mjesec:

• subota 07/01 Cruiser Artemis - Split  (koncert / 20,45 h)
  • subota 14/01 Cruiser Athena - Split  (koncert / 20,45 h)
  • petak 27/01 Etnografski muzej  - Split, Noć Muzeja 2017. (2 koncerta / 20h & 21h)