★ Kreću upisi! ★

četvrtak, 12. rujna 2019.
★ Kreću upisi! ★

Početkom škole, stiglo je i to doba godine, vrijeme UPISA u KUD Jedinstvo koji počinju od - sada!

Gledajući unaprijed prema generacijama koje će nastaviti dugogodišnju tradiciju folklora i nakon ovogodišnje velike jubilarne stote obljetnice stoga ponovno otvaramo naša vrata za nove mlade plesače i svirače i primamo nove članove u sljedeće sekcije:

• Školu folklora (djeca od 2. - 7. r. O.Š.) - više pročitajte ovdje.
  • Školu gitare i mandoline (djeca od 3. r. O.Š. - 4.r. srednje šk.) - više pročitajte ovdje.
  • Pripremni plesni ansambl i orkestra - za sve one starije od navedenih dobnih skupina

Upisi u prostorijama društva na adresi Poljana Tina Ujevića 3 (iza zgrade HNK) trajat će do kraja rujna, svakim radnim danom od 18.30 do 20.30 h, upisati se možete osobno ili online prijavom, a više informacija možete dobiti na našem Facebooku, Instagramu, odnosno putem mobitela 091 395 83 82 ili e-maila kud-jedinstvo@kud-jedinstvo.hr.

(Zbog učestalih upita napominjemo da se dosadašnji polaznici naših škola ne moraju se ponovno upisivati)

Dođite, naučite nešto novo, zabavite se, družite se, zaljubite se, putujte! Pet kontinenata, 33 zemlje, više od 150 gradova svijeta, preko 200 turneja i nebrojeno mnogo prestižnih nagrada i priznanja! Ne propusti priliku, učini pravu stvar, pridruži se obitelji "Jedinstva"