Press konferencija uoči "Jedinstvenih 100"

nedjelja, 8. prosinca 2019.
Press konferencija uoči

U četvrtak, 05. prosinca u foyeru Hrvatskog narodnog kazališta Split održana je konferencija za novinare kojom je službeno medijski najavljen koncert "Jedinstvnih 100"!

Za okruglim stolom pred novinarima našli su se predsjednik Jedinstva g. Emin Sarajlić, naš srdačni domaćin intendant HNK g. Srećko Šestan, ravnatelj opere HNK mo. Jure Bučević, voditelj službe za odnose s javnošću HNK g. Davor Vuković te poseban gost, g. Vjeran Duplančić, naš svirač veteran na prviremeno-trajnom radu u Australiji za kojeg je najavljeno da će izvesti pjesmu "Milov'o sam garave i plave", starogradski klasik koji je praizveden na prvom koncertu Jedinstva 1919. godine.

Podsjećamo da će se koncert povodom 100. obljetnice društva održati 14. prosinca 2019. u Spaladium areni s početkom u 19.30h.