Moj lipi anđele | Corona Edition

ponedjeljak, 20. travnja 2020.
Moj lipi anđele | Corona Edition

Kroz svojih 100 godina djelovanja Jedinstvo su snašle brojne prilike i neprilike, no ništa nas nije spriječilo da se i dalje uzdižemo, radimo ono što najviše volimo i najbolje znamo. Ali sve to ne bi bilo moguće bez entuzijazma i ljubavi naših članova prema folklornoj baštini koja se prenosi generacijama.

Poštujući mjere Civilnog stožera prilagodili smo se i ovoj situaciji, jer mašte, želje i volje nam ne nedostaje. Tako i naši članovi mandolinsko-tamburaškog orkestra prakticiraju onu #ostanidoma preporuku pa su probe iz muzičke sale Jedinstva preselili u svoje domove. Čak 22 člana po prvi puta u povijesti zajedno muzicira video putem svirajući predivnu Oliverovu baladu "Moj lipi anđele".

Vratit će se Jedinstvo pod svjetla pozornice gdje će ponovo zabavljati domaću i stranu publiku na našoj lipoj splitskoj rivi, daskama pozornica diljem lijepe naše te svjetskim pozornicama. A do tada pratimo se online putem naših društvenih mreža.

I zapamtite: Ako vas tužne jutrom probude, mi čuvamo osmijeh i nježne note za vas sve.   

Copyright © Kulturno umjetničko društvo Jedinstvo 2024