Za vrijeme trajanja protuepidemijskih mjera selimo online

petak, 27. studenoga 2020.
Za vrijeme trajanja protuepidemijskih mjera selimo online

Od prvoga dana nastanka epidemije pratimo sve preporuke i upute te se prilagođavamo i pridržavamo svih trenutnih mjera i zabrana, a nakon ožujka ponovno se moramo se udaljiti iz naših prostorija.

Poštujući nove protuepidemijske mjere koje stupaju na snagu od 28. studenog, danas ćemo odraditi naše posljednje plesne i glazbene probe, a odgodit ćemo i sve javne nastupe te okupljanja u društvenim prostorijama.

Naši prioriteti nisu su se promijenili, zdravlje svih nas na prvom je mjestu, a mi ćemo se do 21. prosinca ponovo preseliti u virtualni svijet i na društvene mreže. Pauze nema, samo ćemo prilagoditi način rada novim uvjetima pa nas i dalje pratite online jer spremamo brojne zanimljivosti.

Također, sve Vas pozivamo na odgovornost i pridržavanje mjera kako bi nadolazeće blagdane dočekali u što boljem okruženju, ali i u konačnici zajednički pridonijeli što bržem suzbijanju epidemije.