30. jubilarni Završni koncert naše dice: HNK Split, subota 17. lipnja u 19 sati!

utorak, 13. lipnja 2023.

Osim što nosi miris ljeta i kraja školske godine, lipanj je za naše mlade Jedinstvene čuvare baštine već tradicionalno slavljenički mjesec kojeg ćemo ove godine obilježiti puhanjem okruglih svjećica na torti jer naša Škola folklora "Branko Šegović" i Škola mandoline, gitare i tambure slave svoj 30. Završni koncert!

Iznimno smo ponosni na naš Završni koncert jer on predstavlja krunu cjelogodišnjeg rada naše djece i jedino smo folklorno društvo na širem području koje se time može dičiti. Nakon tri godine se vraćamo u svoje prirodno okruženje pa vas zato pozivamo da u subotu, 17. lipnja s početkom u 19 sati budete u HNK Split gdje će budućnost Jedinstva pokazati znanja, plesove, skladbe i pjesme koje su naučili tijekom ove školske godine.

Veselimo se vidjeti vas sve zajedno na slavljeničkom koncertu. Samo jednu želju imamo, a to je da naše dječice bude barem trostruko od broja na torti!

Ulaznice se mogu nabaviti na blagajni HNK-a i online na www.hnk-split.hr