Otvoreni poziv: 105 godina Jedinstva

četvrtak, 22. veljače 2024.
Otvoreni poziv: 105 godina Jedinstva

Draga Jedinstvena obitelji,

U
laskom u 2024. godinu, koristimo priliku da putem naših društvenih kanala uputimo otvoreni poziv bivšim višegodišnjim članovima prvih sekcija Jedinstva (A-orkestra, A-ansambla, vokalnih sekcija), ukoliko imaju želju za sudjelovanjem u obilježavanju 105 godina Jedinstva kroz 2024. godinu, da se odazovu na ovaj poziv ispunjavanjem prijavnog listića.

Poziv je istraživačkog i preliminarnog karaktera u svrhu ispitivanja interesa članova, a angažman pojedine sekcije će se iskristalizirati nakon provedenog poziva te razmatranja broja i kategorije prijavljenih članova.

Sve što trebate napraviti je ispuniti kratki online prijavni upitnik do nedjelje, 3.3.2024., a svi prijavljeni će nakon toga kroz dogledno vrijeme biti kontaktirani s pozivom na sastanak.

Srdačan pozdrav,

Umjetničko vijeće Folklornog ansambla Jedinstvo